Naujienos

Pakeitimai narystės tvarkoje

DĖMESIO! Pakeitimai Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ narystės tvarkoje

2019-uosius metus dedikuojame autizmo bendruomenės sutelkimui – šeimoms visoje Lietuvoje, kurios augina vaikus su autizmo spektro sutrikimu (ASS), specialistams, kurie dirba su ypatingais vaikais, organizacijoms, kurios dirba asmenų su ASS labui. Kviečiame tapti mūsų asociacijos nariais, o senus narius aktyviau įsitraukti į „Lietaus vaikų“ veiklas. Kartu mes galime nuveikti daug daugiau!

LAA „Lietaus vaikai“ visuotinio susirinkimo sprendimu stojamasis nario mokestis sumažintas iki 5 Eur, o kasmetinis nario mokestis sumažintas: fiziniam asmeniui – iki 15 eurų, juridiniam asmeniui – iki 50 eurų. Kasmetinis nario mokestis už einamuosius metus yra mokamas iki balandžio 1 d.

Asociacijos nariai, skolingi metinį mokestį iki 2018-ųjų metų, valdybos sprendimu atleisti nuo šių mokėjimų. Nariams, dar nesumokėjusiems už 2018-uosius metus, mokėjimo terminas pratęstas iki vasario 15 d. ir galioja jau sumažinta metinės narystės suma – 15 Eur.

Gavėjas: LAA „Lietaus vaikai“

NAUJAS! Sąskaitos numeris: LT637300010157138437

Mokėjimo paskirtis: Stojamasis nario mokestis / Metinis nario mokestis

Visais klausimais, susijusiais su naryste, galite kreiptis: naryste@lietausvaikai.lt

Visi LAA “Lietaus vaikai” nariai kviečiami bendrauti uždaroje grupėje “Facebook” platformoje.

Norite tapti nariu? Narystės anketą galite užpildyti čia: http://lietausvaikai.lt/tapk-nariu-apie-naryste/ ir mes su Jumis susisieksime.

Mūsų bendruomenė laukia Jūsų!