Pagrindinis meniu

Pakartotiniai seminarai „Alternatyviosios komunikacijos taikymas autistiškų vaikų ugdyme“

Seminaras skirtas autizmo spektro sutrikimų turinčių vaikų tėveliams, norintiems išsamiau susipažinti su PECS sistemos ypatumais ir praktiniu taikymu. Patys būdami tėvai žinome, kaip sudėtinga gali būti pritaikyti alternatyviąją komunikaciją savo vaikui, kuomet abstrakčios rekomendacijos taikyti vizualizacijas ir tvarkaraščius paliekami be konkretesnių paaiškinimų. Tad šis seminaras nebus vien teorinis alternatyviosios komunikacijos pristatymas, o labiau orientuotas į praktinių žinių ir patirties pasidalinimą.

Seminaro metu bus aptariama alternatyviosios komunikacijos samprata, privalumai ir trūkumai, taisyklingo PECS įvedimo etapai, pateikiami praktiniai pavyzdžiai ir užduotys. Taip pat dalis laiko bus skirta Jums rūpimų klausimų aptarimui.

Seminarą Vilniuje ir Klaipėdoje ves Aliona Markevič, Kaune ir Šiauliuose Eglė Kairelytė - Sauliūnienė kurios be teorinių žinių įgytų sertifikuotuose mokymuose turi ir nemenką praktinę patirtį dirbant tiek su savo, tiek su kitų tėvelių ypatingais vaikais.

Seminarai vyks:
 

VILNIUJE gegužės 30 dieną, 10 valandą, spec. darželio „Čiauškutis“ dienos centre, Sausio 13-osios g. 6 (naujas korpusas).

KAUNE gegužės 23 dieną, 11 valandą, "Paparčio" pradinėje mokykloje, Šiaurės pr. 35.

KLAIPĖDOJE birželio 27 dieną, 11 valandą, medicinos centre "Lorna", Naujoji uosto g. 14.

ŠIAULIUOSE gegužės 30 dieną, 11 valandą, Šiaulių specialiojo ugdymo centre, Dainų g. 96.

 

Dalyvio mokestis:

LAA nariams – nemokamai (sumokėjusiems metinį nario mokestį ar parašiusiems prašymą nuo šio mokesčio atleisti)

Ne LAA nariams – 10 Eurų.  

Vietų skaičius ribotas, pirmenybė teikiama į pirmąjį seminarą nepatekusiems (Vilniuje) bei LAA nariams. Seminaras pirmiausia skirtas tėvams, tačiau pedagogai, dirbantys su autistiškais vaikais ir norintys pasisemti žinių, taip pat laukiami.

Būtina išankstinė registracija čia. Registruojantis renginio pavadinime nurodykite PECS Vilnius, PECS Kaunas ir t.t., priklausomai nuo to, į kurio miesto seminarą registruojatės.

Registracija į Vilniaus, Kauno ir Šiaulių seminarus vyksta iki gegužės 17 dienos, Į Klaipėdos seminarą - iki birželio 12 dienos.