Pagrindinis meniu

Žaidimų kūrėjai Pepi Play dalį pelno skirsk Lietaus vaikams

Vilniuje žaidimus vaikams kurianti studija „Pepi Play“ pranešė, kad paaukos trečdalį pajamų kurias gaus parduodama populiariausius savo žaidimus Pepi Bath ir Pepi Bath 2. Kampanija vyksta paskutinę balandžio savaitę siekiant priminti apie tarptautinę,  „Balandis — mėnuo apie autizmą“ akciją. Surinktos lėšos bus pervestos Lietuvos Autizmo Asociacijai „Lietaus vaikai“.

„Pepi Bath“ tai paprastas, smagus, edukacinis žaidimas vaikams. Abu serijos žaidimai sulaukė ypač plataus pripažinimo, o šių metų kovą startavęs Pepi Bath 2, daugelyje šalių buvo išskirtas kaip „Apple“ rekomenduojama programėlė. „Pepi Play“ žaidimai kuriami iki mokyklinio amžiaus vaikams, siekiant lavinti savarankiškumą per žaismą ir nuotaikingą bendravimą su tėvais. Pepi žaidimai sulaukė plataus kritikų, mokytojų ir tėvų pripažinimo visame pasaulyje, ypatingą dėmesį jiems skyrė ir apie autizmą rašantys portalai.

„Kurdami žaidimus, mes nesiekėme pritaikyti jų kažkokiai konkrečiai kategorijai, o greičiau jau siekėme sukurti prasmingus, interaktyvius žaislus vaikams. Panašu, kad mums tai pavyko — mūsų žaidimus pamilo tūkstančiai tėvų iš viso pasaulio, taip pat sulaukėme rimtos, specialių poreikių turinčių bendruomenių paramos“ — pasakoja studijos vadovas Adas Griškevičius. „Didžioji dalis mūsų žaidimų parduodama remiantis išskirtinai tėvų ar ekspertų rekomendacijomis, tad mes ypač vertiname šiltus santykius kuriuos užmezgėme su mažųjų žaidėjų tėvais. Mes gauname šimtus laiškų ir nuorodų į mūsų žaidimų apžvalgėles, jas įdėmiai skaitome, o įgytas žinias pritaikome kurdami naujas pramogas. Mes labai vertiname tai ką turime ir šiandien norime pasidalinti bent dalele savo sėkmės su bendruomene kuri yra brangi ir reikšminga mūsų studijai“.

„Pepi Play“ ir „Lietaus vaikai“ tikisi pratęsti bendradarbiavimą ir ateityje, vykdyti informacinius mainus ir dalintis įgytomis patirtimis. „Pažintis su Pepi Play mums netikėta ir džiugi. Tikime, kad mūsų bendravimas nenutrūks ir pasibaigus šiai kampanijai. Tiek Asociacijos nariai, tiek Pepi Play komanda jau kalbasi apie bendrą kūrybinį procesą, konsultacijas ir tikslinius testus“ — teigė asociacijos pirmininkė Lina Sasnauskienė.

Pepi Play 
Pepi Bath 
Pepi Bath 2