Pagrindinis meniu

Seminaras „Alternatyviosios komunikacijos taikymas autistiškų vaikų ugdyme“

Seminaras skirtas autizmo spektro sutrikimų turinčių vaikų tėveliams, norintiems išsamiau susipažinti su PECS sistemos ypatumais ir praktiniu taikymu. Patys būdami tėvai žinome, kaip sudėtinga gali būti pritaikyti alternatyviąją komunikaciją savo vaikui, kuomet abstrakčios rekomendacijos taikyti vizualizacijas ir tvarkaraščius paliekami be konkretesnių paaiškinimų. Tad šis seminaras nebus vien teorinis alternatyviosios komunikacijos pristatymas, o labiau orientuotas į praktinių žinių ir patirties pasidalinimą.

Seminaro metu bus aptariama alternatyviosios komunikacijos samprata, privalumai ir trūkumai, taisyklingo PECS įvedimo etapai, pateikiami praktiniai pavyzdžiai ir užduotys. Taip pat dalis laiko bus skirta Jums rūpimų klausimų aptarimui.

Seminarą ves Aliona Markevič, kuri be teorinių žinių įgytų sertifikuotuose mokymuose turi ir nemenką praktinę patirtį dirbant tiek su savo, tiek su kitų tėvelių ypatingais vaikais.

Seminaras vyks kovo 28 dieną, 10 valandą Vilniuje, spec. darželyje „Čiauškutis“, Sausio 13-osios g. 6.

Dalyvio mokestis:

LAA nariams – nemokamai (sumokėjusiems metinį nario mokestį ar parašiusiems prašymą nuo šio mokesčio atleisti)

Ne LAA nariams – 10 Eurų.  

Vietų skaičius ribotas, pirmenybė teikiama LAA nariams. Seminaras pirmiausia skirtas tėvams, tačiau pedagogai, dirbantys su autistiškais vaikais ir norintys pasisemti žinių, taip pat laukiami.

Būtina išankstinė registracija čia.

Plačiau apie seminarą vesiančią lektorę Alioną Markevič:

Jau septynerius metus auginu vaiką, kuriam, prieš beveik keturis metus, buvo diagnozuotas vaikystės autizmas. Nuo 2013 metų pradėjau domėtis ir mokytis ABA terapijos kursuose. Esu baugusi pilną sertifikuotą BCaBA lygio programą. Šiuo metu kuruoju vaikų turinčių raidos sutrikimų individualias mokymosi programas, sudarytas remiantis Taikomosios Elgesio Analizės distiplina. Nuolat keliu kvalifikaciją įvairiuose ABA terapijos mokymuose, konsultacijas gaunu iš sertifikuoto BCBA lygio (aukščiausią ABA kvalifikacijos lygį atitinkančio) elgesio analitiko.
Padedu vaikams išmokti naudotis alternatyvia komukacijos sistema PECS, atlieku vaiko įgūdžių vertinimą pagal VB-MAPP (The Verbal Behavior Milestones Assessment and Placement Program), sudarau mokymosi programas, elgesio korekcijos planus.

 

Data: 
Šeštadienis, Kovas 28, 2015 - 10:00