Pagrindinis meniu

Kai gerus darbus daryti gera...

Taupėmės taupėmės, kad su gerom žiniom driokstelti tada, kai jau bus ką „gyvai pačiupinėti“ bet po vakar ėmėm ir nebeištvėrėm... Tad turime jums smagių žinių apie žmones, kuriems gerus darbus daryti gera.

Trumpa priešistorė. Jau apie pusmetį galvose kirbėjo mintis apie tai, kad šiuolaikinių technologijų galimybės autistukų ugdyme Lietuvoje nepakankamai išnaudojamos. Ir kad ABA terapija Lietuvoje taip pat galėtų būti efektyvesnė ir „išmanesnė“. Pasižvalgius po patirtis ir galimybes užsienyje, gimė mintis apie pirmąjį lietuvišką apps‘ą (mobilią aplikaciją) skirtą būtent šiai terapijai.

Po šių metų Autizmo supratimo dienos minėjimo užsimezgę draugiški ryšiai su išties socialiai atsakinga kompanija BARCLAYS po truputį pradėjo versti mūsų idėjas realybe. Neilgai trukus susiformavo šauni LAA Draugų komanda, kuri su mūsų išvystyta apps‘o idėja dalyvavo programerių renginyje, kuriame padėjo pamatus programėlės kūrime ir... pačių dalyvių buvo išrinkti renginio nugalėtojais bei vieno iš dviejų pagrindinių prizų laimėtojais (antrąją nugalėtojų komandą rinko vertinimo komisija). Džiaugsmas didžiulis ir dėl mūsų Draugų komandos, kuri laimėjo prizą, ir dėl mūsų, kad mūsų idėjos ir bendras darbas kartu su Draugais buvo taip įvertintas. Juk gerus darbus daryti gera. O dar kai už juos tokie prizai dalinami... :)

Bet tai tik priešistorė, apie kurią nutylėjome anksčiau, nes norėjome viską papasakoti kai turėsime veikiančią programėlę. Tačiau mūsų Draugams, matyt, taip patiko daryti gerus darbus, kad jie ne tik aukos savo laiką ir pastangas kol projekto idėja virs kūnu ir krauju (tikimės tik perkeltine prasme :) ), bet ir paaukojo savo laimėtą prizą – žaidimų konsolę XBOX ONE mūsų Asociacijai, kad ji džiugintų mūsų vaikučius, kuriems juk neretai išmaniosios technologijos tampa ne tik pramogų, bet ir ugdymo šaltiniu.

Tad tylėti nebegalime ir iš visos širdies tariame AČIŪ mūsų BARCLAYS Draugams: Viliui, Modestui, Andrejui, Vilmai, Eugenijui, Mariui ir Vandai. Už jų dideles širdis. Už jų dideles pastangas. Ir net vasaros karštyje neišgaruojantį norą daryti gerus darbus mūsų vaikams.

O čia kelios akimirkos iš renginio: