Pagrindinis meniu

Vasaros stovyklėlė Vilniuje

Na štai sulaukėme vasarėlės. Dažnam tai atostogų metas ir metas kai gali „tingėti“ kur nors nerūpestingai ežero ar pajūrio pakrantėje. Tačiau neretai tai ir tikrų išbandymų metas tėveliams auginantiems negalią turinčius vaikučius, kadangi ugdymo įstaigos užveria duris gegužę ir dirbantiems tėveliams neretai tai tampa tikru iššūkiu. Pasidomėjus detaliau dėl galimybės gauti socialinės priežiūras paslaugas paaiškėja, kad jas teikia vos viena kita įstaiga Vilniaus mieste ir patekti mažai tikimybės, nes norinčiųjų lankyti grupelės jau suformuotos metai iš metų. Ką daryti tėveliams, jei senelių šalia nėra?

Taigi mintis kilo patiems organizuoti vasaros dienos stovyklėlę, kurios metu vaikučiai būtų užimami įdomia ir prasminga veikla. Pavyko rasti nuostabią vietą, visiškai šalia Vilniaus, Buivydiškėse vos 2 km. nuo Spaudos rūmų. Tad planuojame pradėti „Lietaus vaikučių vasaros stovyklėlę“ nuo 2014-06-16 dienos. Stovyklėlė dirbtų darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. Su aplinka galite susipažinti nuotraukose ir artimiausiu metu organizuojamoje Atvirų durų dienoje apie kurią informuosime artimiausiu laiku.

Taigi jei manote, kad tokia stovyklėlė Jums būtų reikalinga, rašykite el.paštu lina@lietausvaikai.lt dėl detalesnės informacijos.