Apie mus

Mūsų projektai

Paroda „Dėlionės“

„Lietaus vaikai“ fotografijų parodoje „Dėlionės“ demonstruojamos 46 nuotraukos, kurios buvo nufotografuotos autizmo sutrikimą turinčių vaikų. „Dėlionės“ – tai tam tikra Monciškėse, Landšafto terapijos ir rekreacijos centre, „Lietaus vaikų“ asociacijos surengto projekto „Saviraiška per meną“ kūrybinė ataskaita.

 

Lietaus vaikų stovykla 2017 – „Saviraiška per meną“

Rugpjūčio mėn.

LAA „Lietaus vaikai“ jau ketvirtus metus organizuoja stovyklą šeimoms, kuriose auga vaikai su ASS.

Stovyklos metu vyko įvariausios veiklos vaikams ir tėveliams: kaniterapijos užsiėmimai su „Kaniterapijos asociacija“, fotografijos projektas „Dėlionės“, „Atension autism“ veiklos su „Elgesio sprendimai“, balionų tinklinis ir kitos sportinės veiklos, šeimų protmūšis ir mamų sutartinių giedojimas su Laurita Peleniūte.

Dėkui visiems dalyvavusiems už puikias emocijas, organizatoriams ir savanoriams už jų darbą ir rėmėjams, kurių dėka viską pavyko įgyvendinti.

 

„Autizmo supratimo diena“ Balandžio 2 d.

Balandžio 2-ąją jau tradiciškai Lietuvos autizmo asociacija „Lietaus vaikai“ visus, kuriuos vienija autizmo tema, kvietė susitikti ir prasmingai praleisti laiką kartu.
Kaip tarptautinės organizacijos “Autism Europe”, vienijančią atstovus iš daugiau nei 80 valstybių, nariai, “Lietaus vaikai” jungėsi prie šių metų šūkio, kviesdami visus kartu griauti kliūtis vardan žmonių, turinčių autizmą, ir kurti atvirą visuomenę (originalo klb. „Break barriers together for autism. Let’s build an accessible society“).
Šių metų Autizmo supratimo dienos minėjimas vyko Vilniaus Universiteto Planetariume. Renginiu kvietėme ne tik atkreipti dėmesį į kliūtis, trukdančias žmonėms, turintiems autizmo spektro sutrikimą, tapti pilnaverčiais visuomenės nariais, bet ir įvardijome konkrečius būdus, kaip padėti spręsti egzistuojančias problemas.